E-learning

Wysokie koszty szkoleń bezpośrednich sprawiają, iż e-learning to coraz częściej wykorzystywana metoda szkolenia pracowników, zwłaszcza w przypadku realizacji tzw. szkoleń produktowych. Dlatego też szczególnie ważnym dla nas była prostota tworzenia i organizacji szkoleń e-learningowych.
 • Przekazuj wiedzę z modułem E-learning
  Moduł ten stanowi odpowiedź na potrzebę wielu klientów posiadania efektywnego narzędzia do przekazywania wiedzy pracowników w przypadku posiadania struktury oddziałowej. HRsys to aplikacja webowa, do której można się zalogować w dowolnym miejscu i czasie, co powoduje dużo większą możliwość dostępu do wiedzy w stosunku do szkoleń tradycyjnych.
 • Projektuj szkolenia samodzielnie
  Jego projekt i funkcjonowanie oparliśmy na modelach powszechnie znanych ­ dzięki temu każdy użytkownik może samodzielnie zaprojektować potrzebne szkolenie bez konieczności ciągłej współpracy z grafikiem.
 • Funkcje modułu E-learning w HRsys:
  Uproszczone projektowanie szkoleń - dla ułatwienia pracy system posiada specjalną funkcję tworzenia szkolenia na podstawie dokumentów z gotowych prezentacji w Power Poincie.
  Przypisywanie uczestników - w zależności od preferencji każde szkolenie można przypisywać do wybranych pracowników, działów lub stanowisk.
  Zarządzanie szkoleniami - specjalny panel pozwala na zarządzanie uczestnikami szkolenia, a także definiować okres, w którym będzie one dla nich dostępne, co pozwala na efektywne zarządzanie dostępem do wiedzy.
  Ewaluacja – w ramach tego panelu istnieje narzędzie do projektowania testów, które pozwala na tworzenie dowolnej struktury ankiet przy wykorzystaniu każdego formatu pytań.

Kontakt

Siedziba
ul. Dzieci Warszawy 11C/4, 02-495 Warszawa
tel. +48 22 401 28 08
Oddział Gdynia
Ul. Śląska 21, 81-319 Gdynia
tel. +48 58 782 34 00
Oddział Kraków
ul. Chełmońskiego 70B/6, 31-340 Kraków
tel. +48 12 267 05 03
Umów się na prezentację