Wall

Nowoczesna forma komunikacji, zgodna z trendami portali społecznościowych. Posiada szereg funkcji ułatwiających komunikację i integrację pracowników.

Pisz, komentuj, lajkuj

Wall umożliwia wyrażanie swoich opinii na rozmaite tematy firmowe lub pozafirmowe. Bazuje na rozwiązaniach z najpopularniejszych portali społecznościowych, więc większość pracowników powinna obsługiwać go intuicyjnie. Dzięki funkcji oznaczania w postach, można zadbać o to, aby specjalnie powiadomienie nie pozwoliło, by dana wiadomość umknęła adresatowi.

Działaj w grupie

Wall umożliwia również tworzenie grup. Dzięki tej opcji, osoby zaangażowane w pracę nad konkretnymi projektami, mogą wymieniać się wiadomościami widocznymi jedynie dla grona zainteresowanych. Funkcja Zespołów projektowych na Wallu wzbogacona jest też o możliwość przydzielania zadań i monitorowania ich realizacji, aby jeszcze sprawniej zarządzać pracami projektowymi.

Dołącz do naszych ponad 250 zadowolonych klientów

Kontakt

Przemysław Dziubek

Przemysław Dziubek

+48 500 025 367

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRtec Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-235) przy ulicy Równoległej 2 (dalej "HRtec"):


Pole oznaczone gwiazdką * jest obowiązkowe.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych:

Administrator danych:HRtec Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością [więcej informacji]