Wnioski

Zarządzaj procesami HR używając modułu Wniosków. Prosty, intuicyjny sposób ułatwiający przepływ informacji, które powinny być rejestrowane.

Wnioski istnieją w systemie wg określonych szablonów np. urlopowe, o zwolnienie, o rekrutację. Użytkownik systemu może też stworzyć nowy wzór wniosku w oparciu o dostępny kreator. Praca z wnioskami online to sprzymierzeniec w tworzeniu pozytywnego odbioru narzędzia przez pracowników, którzy korzystając z mobilności systemu mogą złożyć wniosek i rejestrować zmiany jego statusów z dowolnego miejsca – w godzinach pracy i poza nimi.

Cele modułu Wnioski

Dzięki wykorzystaniu panelu Wnioski w systemie HRsys, masz możliwość zaprojektowania ścieżki akceptacji wniosków, korzystasz z gotowych szablonów i kreatorów. Stworzyliśmy ten moduł, by w prosty, intuicyjny sposób można było zbierać wnioski z różnych obszarów w jednym miejscu.

Wnioski w HRsys:

Tworzysz nieograniczoną liczbę elektronicznych wniosków w zależności od potrzeb firmy. Decydujesz do kogo ma trafić prośba o akceptację wniosku. Informujesz pracowników o statusie wniosków za pomocą automatycznych powiadomień. Angażujesz pracowników do aktywnej pracy w systemie.

Proste zarządzanie wnioskami oraz ścieżkami akceptacji i zadań wynikających ze specyfiki danego wniosku
Szybki dostęp do wniosków dla menedżera i pracownika z poziomu kafelka- wnioski
Podgląd procesu akceptacji wniosków
Komunikacja dotycząca wniosku prowadzona za pomocą komentarzy dodawanych do wniosków
tworzenie nowych szablonów

Dołącz do naszych ponad 250 zadowolonych klientów

Kontakt

Przemysław Dziubek

Przemysław Dziubek

+48 500 025 367

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRtec Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-235) przy ulicy Równoległej 2 (dalej "HRtec"):


Pole oznaczone gwiazdką * jest obowiązkowe.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych:

Administrator danych:HRtec Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością [więcej informacji]